banner

معاون هماهنگ کننده ارتش: پیشرفت در تمامی عرصه ها، تنها راه مقابله با نقشه های شوم دشمنان است

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۸

معاون هماهنگ کننده ارتش با تاکید بر اینکه نیروی انسانی جوان، کارآمد و با انگیزه گنج های ارزشمند ارتش هستند، گفت: پیشرفت در تمامی عرصه ها، تنها راه مقابله با نقشه های شوم دشمنان است.

امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در دوره تئوری معارف جنگ دانشجویان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، اظهار داشت: نیروهای چهارگانه ارتش با بهره گیری از تجارب و دستاوردهای دوران دفاع مقدس پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرده اند و امروز شاهد طراحی و تولید بسیاری از سامانه های بومی و به روز در بدنه ارتش هستیم که با نمونه مشابه خارجی در رقابت است.
امیر دریادار سیاری با تشریح برخی از رشادت های حیرت برانگیز نیروی دریایی در طول دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: با تکیه بر دانش داخلی و اعتماد به نفس جوانان سرزمینمان، دستیابی به انواع تجهیزات به روز با فناوری بسیار بالا در مدت زمان کوتاهی محقق شد و هم اکنون شاهد طراحی و تولید انواع ناوشکن ها و زیر دریایی ها با قابلیت حمل موشک، بالگرد و انواع پهپادها هستیم.
وی با اشاره به برخی از دستاوردهای اخیر نیروی دریایی ارتش در طراحی و ساخت زیر دریایی و ناوشکن های پیشرفته از جمله جماران، سهند، دماوند، تفتان و ….، اذعان داشت: لحظه ای توقف در ارتقا توانمندی نظامی موجب دستیابی دشمن به نقشه های شوم می شود و تنها راه مقابله با دشمن در برهه کنونی پیشرفت علمی در تمامی عرصه ها است.
معاون هماهنگ کننده ارتش خطاب به دانشجویان دانشگاه پدافند، تاکید کرد: دانشجویان دانشگاه پدافند نقش خطیری در رشد، پیشرفت و آینده روشن نیروی پدافند هوایی ارتش ایفا می کنند و همواره باید با هم افزایی و تبادل دانش با سایر مراکز علمی، آموزشی و دانشگاهی این روند روبه رشد فزونی بگیرد.

 

پیوندهای مفید

Islamic republic of iran armyIslamic republic of iran armyIslamic republic of iran air forceIslamic republic of iran air defence
sign