• ارتش کلمه ی طیبه است. (فرمانده معظم كل قوا)
  • ارتش جمهوری اسلامی ايران تنها ارتشی است كه در خدمت مردم و منافع ملی است و اعتقادات و احساسات بدنه و فرماندهان آن نيز همانند آحاد مردم است. (فرمانده معظم كل قوا)
  • اساس استقلال مملكت بر ارتش است؛ بر نيروهاى زمينى و هوايى ودریائی است؛ لكن ارتشى كه متكى به ملت باشد. (امام خميني-ره)
  • وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهدِیَّنَهُم سُبُلَنَا وَ اِنَّ اللهَ لَمَعَ المُحُسِنِینَ (قرآن کریم، سوره مبارکه عنکبوت، آیه شریفه 69)
  • ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم. (امام خمینی - ره)
  • چرائی های جنگ تحمیلی و پاسخ به پرسشهای شما در خصوص دفاع مقدس در قسمت پرسش از شما، پاسخ از ما.
  • ارتش ما پشتوانه ملت ماست؛ ارتش ما ضامن استقلال كشور ماست. (امام خميني-ره)
  • «رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»، جملۀ منتخب مردم از بیانات سال94 مقام معظم رهبری(ایسنا)
  • 29 فروردین روز ارتش و سالروز حماسه آفرینی های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گرامی باد.
ارتش و دفاع مقدس از دیدگاه ولایت
صوت و تصویر
قطعنامه ها
کتاب آموزش معارف جنگ
آمار بازدید

بازدید امیر دریادار حبیب الله سیاری از هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی


امیر دریادار حبیب الله سیاری؛ رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران روز نهم دی ماه 1398، با پیش کسوتان  و فرماندهان دفاع مقدس حوزه مرکزی هیئت معارف جنگ دیدار کرد.

دفاع مقدس، جنگ تحمیلی، معارف جنگ، شهید صیاد شیرازی، شهدای جنگ تحمیلی، امام خامنه ای

در این دیدار ونشست صمیمی، ابتدا امیر سرتیپ ناصر آراسته رئیس هیئت معارف جنگ سپهبد شهید علی صیاد شیرازی به امیر دریادار سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران خوش آمد گفته و اهمیت پاسداشت حماسه نهم دی ماه، روز بصیرت را یاد آور شد و در ادامه سخنان خود از بذل عنایت امیر فرماندهی محترم کل ارتش، امیر سیاری و کلیه سلسله مراتب اجا نسبت به معارف جبهه و جنگ و یادگاران و قهرمانان دفاع مقدس تقدیر و تشکر نمود.

امیر دریادار سیاری که خود از یادگاران و قهرمانان دفاع مقدس است، در این نشست صمیمی در جریان عملکرد ارزشمند هیئت معارف جنگ در سال جاری قرا ر گرفته و طی بیاناتی اظهار داشت: این فعالیت ها برای کارکنان ارتش به ویژه نسل جوان ضروری است تا با حماسه ها و ایثار گری های پیشکسوتان خود در ارتش آشنا شوند و از تجارب آنان در مراحل خدمتی بهره گیرند .

ایشان در گفتگو با هم رزمان خود به فراز هایی از خاطرات دوران افتخار آمیز دفاع مقدس پرداخت و آمادگی، اقتدار و روحیه شهادت طلبی امروز ارتش را مرهون تجارب و  حماسه آفرینی های دوران دفاع مقدس بیان نمود. در خاتمه این دیدار، امیر سیاری از بخش های مختلف هیئت معارف جنگ  بازدید به عمل آورد

 

 

 

1398/10/11 12:48:2 228 0
قسمت ارائه دهنده: پایگاه اطلاع رسانی
تویضیحات در موتور جستجو
امیر دریادار حبیب الله سیاری؛ رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران روز نهم دی ماه 1398، با پیش کسوتان و فرماندهان دفاع مقدس حوزه مرکزی هیئت معارف جنگ دیدار کرد.
نظرات ارسالی
نظر شما


Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 


4
>
تهران انتهای اتوبان ارتش خیابان برادران شهید شاهمرادی صندق پستی: 554-19575 - کدپستی: 1676653517
02122979698
Info@maarefjang.ir
پیام کوتاه هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
300040004620
نرم افزار اندروید هیئت معارف جنگ
در این نرم افزار در بخش معارف جنگ عملیاتهای دوران دفاع مقدس همراه با نقشه هر عملیات و به تفکیک از سال اول تا سال هشتم جنگ قابل مشاهده می باشد.
هیئت معارف جنگ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

انتشار مقالات و مطالب در این پایگاه به منزله تائید تمام و کمال آنها نبوده، بلکه مطالب منعکس کننده نظرات نویسندگان آنها می باشد.

maarefjang @ 2015